Кафедра управління діями підрозділів ДШВ та морської піхоти

полковник Клименко Вадим МиколайовичКафедра УДПНачальник кафедри кандидат військових наук, доцент полковник Клименко Вадим Миколайович.

Кафедра створена 12 листопада 2014 року

Кафедра здійснює підготовку курсантів, які навчаються за спеціалізацією управління діями підрозділів ДШВ та управління діями підрозділів морської піхоти.

Головні завдання кафедри:

- навчання курсантів теорії і практиці застосування підрозділів високомобільних десантних військ та морської піхоти у сучасному загальновійськовому бою;

- формування у курсантів високих організаторських здібностей, тактичного мислення, методичних навичок, розвиток здібності до творчого застосовування основних положень бойових статутів при організації і веденні бою;

- вивчення та впровадження у навчальний процес досвіду антитерористичної операції на сході країни, збройних конфліктів сучасності, стандартів підготовки військ та передового педагогічного досвіду;

- виховання майбутніх офіцерів з твердою командирською волею, ініціативою та самостійністю.

Структура кафедри:

На даний час на 15 посадах науково-педагогічних працівників працюють 8 військовослужбовців та 4 працівника Збройних Сил України, з них:

- 3 кандидата військових наук, 1 кандидат наук з державного управління, 2 доцента, 1 старший науковий співробітник;

- 8 мають вищу військову освіту;

- 2 викладача є здобувачами наукового ступеню кандидата наук.

Кафедра УДП06Для забезпечення навчального процесу у складі кафедри є навчально-тренувальний комплекс (моделювання бойових дій) у складі 5 осіб.

Класи кафедри обладнані необхідними технічними засобами навчання. Навчально-матеріальна база включає 6 навчальних класів, з них: 4 загального призначення, 2 спеціалізованих: клас управління підрозділами в бою, клас засобів діагностики навчання.

Методична робота на кафедрі ведеться постійно з метою науково-методичного забезпечення навчального процесу, підвищення методичної майстерності науково-педагогічних працівників, удосконалення методики, форм та технологій проведення всіх видів навчальних занять.

Кафедра приймає активну участь у винахідницькій та раціоналізаторській роботі, військово-науковій роботі серед курсантів, виконанні НДР за вказаними напрямками та проблемами на тактичному рівні, розробці та підготовці до видання наукових праць, проектів статутних та нормативних документів.

Електронна бібліотека
доступно з внутрішньої мережі


доступно з внутрішньої мережі

доступно з внутрішньої мережі